Siste nytt:
OPPSKRIFT: Lammefilet med rødbetebulgur. Rødbetene gir en sprek rødfarge til bulguren. Et litt annerledes tilbehør til lammefilet.
OPPSKRIFT: På Sund Folkehøyskole går det med 20 000 knekkebrød i året! Her får du oppskriften til suksessknekkebrødet.
OPPSKRIFT: Fylte egg passer godt på en buffet eller koldtbord. Disse eggene passer godt som en fristende appetittvekker eller liten forrett.
OPPSKRIFT: Blandaball er en type fiskemat som består av fisk, løk og potet, som er malt opp i en litt grov masse og formet til en ball. Hos Angus Gaupsets i Kristiansund lager Bjørge Løvik den lokale varianten av blandaball. Her får du oppskriften til den populære retten:
OPPSKRIFT - En hyggelig trend er at mange både hjemme på kjøkkenet og i restaurant og storkjøkken nå fokuserer på mat og drikke laget på gamlemåten. Det finnes et utall spennende kakao-oppskrifter. Prøv oppskriften ‘Påskespesial’, eller eksperimenter selv med ingefær, fennikel og vanilje.
Fullt navn Tlf E-postadr. (person) Mobilnr. Tittel
Vakt telefon 90133130   90133130  
Arne Ørevik 51 64 88 00     Lagermedarbeider frys
Birger Eide 51 64 88 00   913 78 905 Sjåfør
Birger Ræge 51 64 88 00   915 89 062 Sjåfør
Christin Heffernan 51 64 88 09 christin@d-danielsen.no   Ordre/faktura
         
Eirik Otto 51 64 88 11 eirik@d-danielsen.no 918 76 037 Økonomisjef
Eivind Storli 51 64 88 07 Eivind@d-danielsen.no 919 19 645 NK/ Storkunde ansvarlig Rigg
Elisabeth Victoria Hanssen Hoxha 51 64 88 18 Elisabeth@d-danielsen.no 959 38 196 Innkjøp
Finn Thorsen 51 64 88 04     Lagermedarbeider rigg
Fredrik Lundmann 51 64 88 37 fredrik@d-danielsen.no 928 48 726 Logistikkleder
Frode Eikehaug 51 64 88 17 frode@d-danielsen.no 900 24 911 Innkjøpssjef
Geir Wold 51 64 88 04 geir@d-danielsen.no 915 88 963 Riggleder
         
         
Hanne Fosbæck Danielsen 51 64 88 34 hanne@d-danielsen.no 959 93 283 innkjøp
Ingunn Irene Bing 51 64 88 09 ingunn@d-danielsen.no 909 52 039 Ordre/faktura
Jack Ivar Nesse 51 64 88 03 jackivar@d-danielsen.no 930 99 212 Leser vare mottak
Johan Andersson 51 64 88 14 johan@d-danielsen.no 918 60 063 Salgssjef
Jone Erdal Olsen 51 64 88 04     Lagermedarbeider rigg
Karl Henning Pettersen 51 64 88 08 KarlHenning@d-danielsen.no 915 58 873  
Kenneth Olsen 51 64 88 24 Kenneth@d-danielsen.no 454 59 880 Salg land
Kjartan Mjøs Jakobsen 51 64 88 38 kjartan@d-danielsen.no 474 01 797  
Leif Danielsen 51 64 88 10 leif@d-danielsen.no   Styreleder
         
Mariuz Kuklik 51 64 88 22 mariuz@d-danielsen.no 413 75 841 Transport / Logistikk
Merete Byrkjedal 51 64 88 02 merete@d-danielsen.no 452 29 736 Ordre/faktura
Nancy Svendsen 51 64 88 05 nancy@d-danielsen.no 917 35 435 Skipshandler
Nina Jentoft 51 64 88 35 nina@d-danielsen.no 918 09 533 Økonomi/controller
         
Ola Hauge 51 64 88 29 ola@d-danielsen.no 482 27 877 Skipshandler
         
Pawel Zygon 51 64 88 00   482 90 664 Sjåfør
         
Rune Nilsen 51 64 88 13 rune@d-danielsen.no 415 67 266 Personal & hmsk sjef
Terje Danielsen 51 64 88 16 terje@d-danielsen.no 911 33 145